Auto Moto Farmářské Trhy a Výstavy Tuhaň

Informace pro návštěvníky

Akce probíhají v dopoledních hodinách, začínají v 7.00 hod. Vstupné za dospělou osobu činí 30 Kč. Děti do 15 let a držitelé průkazů ZTP, ZTP/P mají vstup zdarma. PARKOVÁNÍ JE TAKÉ ZDARMA.

Pro návštěvníky zde máme dostatečně velké parkoviště - pouze zadní dvě ulice na louce. PLATÍ ZDE PŘÍSNÝ ZÁKAZ PARKOVÁNÍ NA PŘILEHLÝCH POZEMCÍCH A V DOLNÍ ČÁSTI OBCE! Tento zákaz je zaveden hlavně kvůli možnosti průjezdu IZS. Především Hasiči musí mít volný pruh alespoň 3m.

Pokud si nakoupíte něco těžkého, můžete si z parkoviště dojet přímo k prodejci. Pro prodej jsou určeny dvě krajní ulice na louce a uzavřená asfaltová silnice. Všechny ulice musí být během akce průjezdné.

V areálu trhů je zajištěno občerstvení. Při parkování je nutné dbát na dopravní značení a pokyny pořadatelů. Upozorňujeme, že přenosné dopravní značky mají stejný význam a funkci jako kterékoliv jiné dopravní značky. Pořadatel akce má Policií ČR stanoveno přenosné dopravní značení (při nedodržení dopravních předpisů hrozí odtažení vozu).

Při parkování dodržujte, aby obě hlavní ulice zůstaly dostatečně široké a mohli jste se bez problémů míjet s protijedoucími. Pro představu parkování si dobře prohlédněte přiloženou fotografii parkoviště. Ulice musí zůstat průjezdné a dostatečně široké! Parkovištěm prochází dvě hlavní ulice, pokud by se Vám za mokra nepodařilo vyjet zpět, můžete projet dolů, vyjet u stánku hasičů a dát se vlevo, projet obcí a vrátíte se zpět na hlavní tah.

WC na trzích je ZDARMA a nachází se dole ve stánku s občerstvením, nebo v horní části trhů - u vjezdu, kde je též možnost mytí rukou.

Stáhněte si kompletní přehled termínů na rok 2024

Vytiskněte si ho a budete ho mít stále na očích

You have Successfully Subscribed!

Share This